Перейти до головного змісту

СРС.Фармакогнозія для провізорів-інтернів

ПРО НАШ КУРС

Фітотерапія - один з найдавніших, але не застарілих способів лікування; у неї є свої принципи, сировинні джерела і споживачі. У свідомості багатьох сучасників лікарські рослини пережиток глибокої старовини. Успіхи хімії, можливість виготовлення десяток тисяч нових сполук, що ніколи не існували в природі, вселяють віру у всемогутність препаратів, отриманих штучним шляхом. Виникла упевненість в швидкому отриманні ліків, які позбавлять людство від усіх хвороб і навіть зроблять людину безсмертною. У поточному десятилітті нового століття сталося часткове відновлення ринку фітопрепаратів, користуються увагою і нові розробки вітчизняних вчених. Багато пацієнтів відмовляються від прийому препаратів хімічного походження через їх побічні ефекти. А фітотерапія стала своєрідним містком між традиційними ліками і високонаукових, патогенетично обґрунтованої класичною медициною.

Курс призначений для самостійної роботи провізорів-інтернів спеціальності "Фармація, промислова фармація" спеціалізації "Загальна фармація" з фармакогнозії на факультеті післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету. Онлайн-курс у повній мірі відповідає робочій програмі дисципліни "Фармакогнозія" та базується на чинному законодавстві та сучасних наукових дослідженнях.

Кожне заняття включає в себе ознайомлення з теоретичним матеріалом та виконання тестових з автоматичною перевіркою результату.

Курс розрахований на провізорів-інтернів спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" спеціальності "Загальна фармація". Вимагає знань фармакогнозії, ресурсознавства та фармацевтичнї ботаніки у обсязі відповідних програм для фармацевтичних вищих учбових закладів

ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ

Для вивчення даного онлайн-курсу провізору-інтерну знадобиться персональний компютер чи інший подібний пристрій з операційною системою (Windows, Android, IOS) з доступом до мережі інтернет.

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Course Staff Image #1

Мазулін Олександр Владиленович

Голова проекту
Професор кафедри,фармакогнозії, фармхімії і технології ліків, доктор фармацевтичних наук, професор

Course Staff Image #2

Смойловська Галина Павлівна

Дизайнер курсу
В. о. завідувача кафедри фармакогнозії, фармхімії і технології ліків, доцент кафедри, кандидат фармацевтичних наук

Course Staff Image #2

Хортецька Тая Володимирівна

Старший викладач кафедри фармакогнозі, фармхімії і технології ліків, кандидат фармацевтичних наук

Course Staff Image #2

Фуклева Лариса Анатоліївна

Старший викладач кафедри фармакогнозі, фармхімії і технології ліків, кандидат фармацевтичних наук

Course Staff Image #2

Єренко Олена Костянтинівна

Тьютор курсу
Асистент кафедри фармакогнозі, фармхімії і технології ліків, кандидат фармацевтичних наук

ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

На якому браузері можна працювати з курсом?

Платформа Open edX platform працює з останніми оновленими версіями Chrome, Firefox, Safari, або з Internet Explorer 9 версії тощо.

Як увійти та записатись до он-лайн курсу для подальшого його проходження?

Провізор-інтерн під своїм логіном заходить до сайту і за посиланням Курси ЗДМУ, ФПО знаходить он-лайн курс "Фармакогнозія", вибирає його та натискає на позначку "записатись на курс".

Чи можу я достроково пройти онлайн-курс?

Так, ви можете достроково пройти онлайн-курс

Як підтвердити, що я пройшов цей онлайн-курс?

Після виконання усіх завдань онлайн-курсу вам стає доступним сертифікат, який є підтвердженням того, що ви пройшли онлайн-курс повністю.

  1. Номер Курсу

    Pharm_gn_chm_tec_01
  2. Старт

    25 Лют. 2020
  3. Заняття закінчуються

    27 Черв. 2020
Внести до списку