Перейти до головного змісту

СРС.Фармакогнозія для провізорів-інтернів

ПРО НАШ КУРС

Фітотерапія - один з найдавніших, але не застарілих способів лікування; у неї є свої принципи, сировинні джерела і споживачі. У свідомості багатьох сучасників лікарські рослини пережиток глибокої старовини. Успіхи хімії, можливість виготовлення десяток тисяч нових сполук, що ніколи не існували в природі, вселяють віру у всемогутність препаратів, отриманих штучним шляхом. Виникла упевненість в швидкому отриманні ліків, які позбавлять людство від усіх хвороб і навіть зроблять людину безсмертною. У поточному десятилітті нового століття сталося часткове відновлення ринку фітопрепаратів, користуються увагою і нові розробки вітчизняних вчених. Багато пацієнтів відмовляються від прийому препаратів хімічного походження через їх побічні ефекти. А фітотерапія стала своєрідним містком між традиційними ліками і високонаукових, патогенетично обґрунтованої класичною медициною.

ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ

Для вивчення даного онлайн-курсу провізору-інтерну знадобиться персональний компютер чи інший подібний пристрій з операційною системою (Windows, Android, IOS) з доступом до мережі інтернет.

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Course Staff Image #1

МАЗУЛІН ОЛЕКСАНДР ВЛАДИЛЕНОВИЧ

Доктор фармацевтичних наук, професор

Завідувач кафедри фармакогнозії, фармхімії і технології ліків, ФПО

Course Staff Image #2

ЛУКІНА ІРИНА АНДРІЇВНА

асистент кафедри

ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

На якому браузері можна працювати з курсом?

Платформа Open edX platform працює з останніми оновленими версіями Chrome, Firefox, Safari, або з Internet Explorer 9 версії тощо.

Як увійти та записатись жо он-лайн курсу для подальшого його проходження?

Провізор-інтерн під своїм логіном заходить до сайту і за посиланням Курси ЗДМУ, ФПО знаходить он-лайн курс "Фармакогнозія", вибирає його та натискає на позначку "записатись на курс".

  1. Номер Курсу

    Pharm_gn_chm_tec_01
  2. Старт

    01 Жовт. 2017
Внести до списку