Перейти до головного змісту

СРС. Інструментальні методи дослідження в клініці внутрішніх хвороб

Запис на курс закрито

Актуальність курса

Інструментальна діагностика ґрунтується на дослідженні морфології і функції органів, дослідженні порожнин організму, стану їх стінок і вмісту. Методи інструментального дослідження поділяються на рентгенологічні, ультразвукові, ендоскопічні та електрофізіологічні.

Онлайн-курс «Інструментальні методи дослідження в клініці внутрішніх хвороб» розроблений для самостійної роботи студентів і присвячений найважливішим додатковим методам обстеження хворого. Завдяки інструментальним методам дослідження є можливість підтвердити клінічні симтоми та синдроми отримані об’єктивними методами обстеження хворого і встановити правильний клінічний діагноз.

У онлайн-курсі поряд з теоретичним матеріалом представлені відео з методікою проведення інструментальних методів дослідження дихальної, серце-судинної, травної систем та нирок.

Онлайн-курс допомогає студентам ознайомитися з методікою проведення інструментальних методів дослідження дихальної, серце-судинної, травної систем та нирок.

Керівник онлайн-курсу

Сиволап В.В.

Завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб з доглядом за хворими ЗДМУ, професор

Лихасенко І.В.

Доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб з доглядом за хворими ЗДМУ, кандидат медичних наук

Яка перевага інструментальних методів дослідження над фізікальними методами обсеження хворих?

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

 1. Номер Курсу

  PROPV_M3_C002
 2. Старт

  26 Груд. 2017
 3. Заняття закінчуються

  31 Груд. 2018
 4. Час

  03:00